8 ay önce
8 ay önce

Ziya öğretmen annelerle buluşuyor : Bakan Selçuk veliler ile ekran karşısında buluştu

Korona süreciyle başlayan, pandemi döneminden dolayı öğrenciler uzaktan eğitime geçiş yaptı. Ziya Selçuk, Öğretmen ve öğrencilerin ardından, veliler ile yüz yüze buluşuyor. Uzaktan eğitimde büyük rol oynayan veliler, motivasyon vermek amacıyla veliler ve öğrencilerle Bakan Selçuk ekran karşısında buluştu. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk online olarak velilerle buluştu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ilk toplantıyı anneler ile çevrim içi olarak gerçekleştirdi. Sayın Ziya Selçuk, uzaktan eğitim sürecinde çocukların eğitimiyle ilgili sorumluluğu da tam zamanlı üstlenen annelerle süreci değerlendirdi.

 

Salgın süreci öncesinde velilerle yüz yüze görüşmeler gerçekleştiren Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Bu süreçte düzenlenen “Ziya Öğretmenle Veli Buluşmaları’nın ilki Annelerle Salgın ve Uzaktan Eğitim Üzerine” başlığıyla dile getirildi. Türkiye’nin dört bir yanından, annelerle buluşan Bakan Selçuk, “Salgının başladığı ilk günden beri zaten fazla olan ebeveynlik rollerinize yenileri eklendi ve 24 saat annelik yapmak durumunda kaldınız. Evde sayısız kalemde işleriniz var. Bu işlerinizin içinde sizlerin en çok önemsediği ve gönlüyle yaptığı iş biliyorum; onlar evlatlarınızla ilgili olanlar. Annelik tam zamanlı bir mesai ödülü, evladın sıcak bir gülümsemesi, gün bittiğinde bir odada sağlıkla uyuması. Bu; izah edilmesi, yaşamda anlaşılması mümkün olmayan bir yaşam biçimi” diyerek annelere seslendi.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
EN ÇOK OKUNANLAR
  690

  Aloe vera bitkisi faydaları nelerdir? Nasıl Yetiştirilir?

  Kosgeb Faizsiz Kredi
  651

  Kosgeb Faizsiz Kredi

  568

  Antalya 6 Engelli Alımı

  engelli işci alımı
  383

  İstanbul 12 Engelli İşçi Alacak

  covidyenidünyaduzeni
  326

  Covid-19 İle Gelen Yeni Dünya Düzeni

  su-ve-hayat
  274

  Suyun Hayatımızdaki Yeri ve Önemi

  bağışıklık sistemi
  268

  Bağışıklık Güçlendirici Besinler

  stresin-kaynaklari
  254

  Stres Nedir? Strese Neden Olan Faktörler Nelerdir?

2021 yılında “En yeni ve güncel haberleri insanlara ulaştırmak” ilkesiyle yola çıkan kvkajans.com insanlara en güncel haberleri sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.