8 ay önce
8 ay önce

Telefon Fiyatlarındaki Yükseliş İkinci el Telefonlarıda Etkiledi

Günümüzdeki piyasa git gide yükseliyor bu yükseliş telefon fiyatlarınada yansımış durumda. İkinci el telefon alacaklar dikkat, telefon fiyatları cüzdan yakıyor.Telefon sahibi olmak isteyen insanların önünde iki seçenek vardır. birincisi iyi, kaliteli ve sorunsuz telefon almak isteyenler sıfır telefon almak istiyor. İkincisi bütcesi o kadar yüksek olamayan insanlar iadere edecek, az da olsa sorunsuz bir telefon almak için ikinci el telefon almak istiyor.

İkinci El Telefon Almak

Coronadan dolayı yükselen fiyatlar sıfır telefonları etkilediği için ikinci el telefonlar da etkilemiş bulunuyor. Telefon mağzaları, ikinci el telefon alıp satan yerlerin satışları oldukça düşmüş durumda. İnsanlar ellerindeki telefonlarla idare etmek zorunda kalıyor. Bu yükseliş ne zaman sona erecek bilinmiyor ama şuanda piyasa dalgalanmaları sebebiyle telefon fiyatları düşecekmiş gibi durmuyor.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
EN ÇOK OKUNANLAR
  689

  Aloe vera bitkisi faydaları nelerdir? Nasıl Yetiştirilir?

  Kosgeb Faizsiz Kredi
  651

  Kosgeb Faizsiz Kredi

  568

  Antalya 6 Engelli Alımı

  engelli işci alımı
  383

  İstanbul 12 Engelli İşçi Alacak

  covidyenidünyaduzeni
  326

  Covid-19 İle Gelen Yeni Dünya Düzeni

  su-ve-hayat
  274

  Suyun Hayatımızdaki Yeri ve Önemi

  bağışıklık sistemi
  268

  Bağışıklık Güçlendirici Besinler

  stresin-kaynaklari
  254

  Stres Nedir? Strese Neden Olan Faktörler Nelerdir?

2021 yılında “En yeni ve güncel haberleri insanlara ulaştırmak” ilkesiyle yola çıkan kvkajans.com insanlara en güncel haberleri sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.