8 ay önce
8 ay önce

Taylan Antalyalı Transfer İçin Konuştu

Galatasaray’da son derece başarılı bir performans gösteren Taylan Antalyalı transfer hakkında konuştu. 26 yaşındaki oyuncu önceliğinin Galatasaray olduğunu dile getirdi. Avrupa’ya gitmek ve Avrupa’da bir takımın formasını giymeyi hayal ettiğini söyleyen Taylan Antalyalı ama önceliğim Galatasaray şeklinde bir açıklama yaptı.


Şu anda takımın başarısından başka hiçbir şey düşünmediğini söyleyen Taylan çok çalışıp Galatasaray’a katkı vermek istiyorum şeklinde önemli bir açıklamada bulundu. Taylan Antalyalı’yı takip eden çok sayıda İtalyan kulübü bulunuyor. Bunun için ise son derece önemli ve güzel gelişmeler elbette Avrupa’da oynamak istiyorum ama şu anda sadece önceliğim Galatasaray ve şampiyonluk şeklinde konuştu. Taylan Antalyalı bu sezon 28 forma giydi de bunların 27’sinde ilk 11’de sahaya çıktı orta sahada her yerde oynayabilen ve rakiplerini adım attırmayan yıldız oyuncu 28 maçta 1 gol 2 asistlik bir katkı bulutta bulundu.

Taylan Antalyalı’nın Alternatifi Yok
Teknik direktör Fatih terim de Taylan Antalyalı’nın performansı hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Tecrübeli teknik direktör herkesin dinlenmeye hakkı var ancak Taylan Antalya’nın yok şeklinde bir açıklama yaptı. Taylan Antalyalı bu sezon Galatasaray’a orta sahasında çok iyi maçlar çıkardı ve Fatih Terim’in de en gözde oyuncuları arasında yer alıyor. Sezon sonunda Milan Atalanta gibi önemli İtalyan kulüpleri Taylan Antalyalı için Galatasaray’ın kapısını çalması bekleniyor.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
EN ÇOK OKUNANLAR
  690

  Aloe vera bitkisi faydaları nelerdir? Nasıl Yetiştirilir?

  Kosgeb Faizsiz Kredi
  651

  Kosgeb Faizsiz Kredi

  568

  Antalya 6 Engelli Alımı

  engelli işci alımı
  383

  İstanbul 12 Engelli İşçi Alacak

  covidyenidünyaduzeni
  326

  Covid-19 İle Gelen Yeni Dünya Düzeni

  su-ve-hayat
  274

  Suyun Hayatımızdaki Yeri ve Önemi

  bağışıklık sistemi
  268

  Bağışıklık Güçlendirici Besinler

  stresin-kaynaklari
  254

  Stres Nedir? Strese Neden Olan Faktörler Nelerdir?

2021 yılında “En yeni ve güncel haberleri insanlara ulaştırmak” ilkesiyle yola çıkan kvkajans.com insanlara en güncel haberleri sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.