8 ay önce
8 ay önce

Şeyma Subaşı Bu Kez Dövmesiyle Gündem Oldu

Özellikle sosyal medyada hatırı sayılır bir takipçi sayısına sahip olan Şeyma Subaşı gündem olmaya devam ediyor. Şeyma Subaşı sevgilisiyle sık sık fotoğraflarını paylaşıyor ve ona ne kadar aşık olduğunu dile getiriyor. Kısa süre önce de sevgilisinin adını koluna kazıtan Şeyma Şeyma Subaşı yine gündem olmayı başardı.

Mısırlı Milyarder sevgilisinin adını koluna dövme yaptıran Şeyma Subaşı instagram’da yeni bir paylaşım yaptı ve kısa süre önce Miami’den yeni bir ev aldığını duyuran 30 yaşındaki Şeyma Subaşı mısırlı Milyarder Mohammed Al Saloussi ile olan birlikteliğinden son derece memnun görünüyor. Guido Senia’dan ayrıldıktan hemen sonrasında Mısırlı Milyarder ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı Instagram hikayesinden yeni dövmesini takipçilerine gösterdi. Seninleyken kraliçe gibiyim şeklinde bir paylaşım yapan Şeyma Subaşı kendisini güvende hissettiğini ve çok sevildiğini de vurguladı daha önce de Sevgililer Günü’nde bir paylaşım yapmış ve “He is home” (evde) notuyla takipçileri ile paylaşmıştı.

Takipçileri Tepki Gösterdi
Şeyma Subaşı ise kendine gelen tepkilere kısa süre önce açıklama yaptı daha önce sevgilisinin lüks arabaları ile birlikte çekilmiş fotoğraflarını yayına Şeyma Subaşı kendisini savundu. Kesinlikle gösteriş yapmadığını ve sadece arabaları sevdiğini hoşuna gittiği paylaşımları yaptığını dile getirdi takipçileri ise Şeyma Subaşı’nın yapmış olduğunu görgüsüzlük olarak nitelendirdi.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
EN ÇOK OKUNANLAR
  695

  Aloe vera bitkisi faydaları nelerdir? Nasıl Yetiştirilir?

  Kosgeb Faizsiz Kredi
  652

  Kosgeb Faizsiz Kredi

  573

  Antalya 6 Engelli Alımı

  engelli işci alımı
  387

  İstanbul 12 Engelli İşçi Alacak

  covidyenidünyaduzeni
  328

  Covid-19 İle Gelen Yeni Dünya Düzeni

  su-ve-hayat
  276

  Suyun Hayatımızdaki Yeri ve Önemi

  bağışıklık sistemi
  275

  Bağışıklık Güçlendirici Besinler

  263

  İletişim

2021 yılında “En yeni ve güncel haberleri insanlara ulaştırmak” ilkesiyle yola çıkan kvkajans.com insanlara en güncel haberleri sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.