8 ay önce
8 ay önce

Huysuz Virjin’in Hayatı Film Oluyor

2020 yılının Temmuz ayında hayatını kaybeden Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı film oluyor. Huysuz Virjin karakterine hayat veren ve yaratıcısı olan usta ismin film danışmanlığını ise ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan yapacak.

Elde edilen son bilgilere göre yaratmış olduğu Huysuz Virjin karakteri ile birçok insanın gönlünde taht kuran Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı filmi olarak geliyor. 2020 yılında vefat eden ve 1970’li yıllarda daha devlet memuru iken sahnelere adım atmayı Başaran Seyfi Dursunoğlu bütün kitlelere hitap etmeyi başarmıştı. Yapmış olduğu Show’un çok fazla ilgi görmesi ile birlikte devlet memurluğundan istifa ederek sahne sanatçısı olmayı tercih eden Seyfi Dursunoğlu başarılı performansıyla hayatının son dönemlerine kadar televizyon ekranlarında yer almıştı. Fuar gazino gibi alanlarda sahne alarak bütün Türkiye’yi gezen ve şovlara katılan Huysuz Virjin daha sonrasında televizyon programı yapmış ve tam bir fenomene dönüşmüştü.

Usta İsmi Kim Canlandıracak?
Seyfi Dursunoğlu’na televizyon hayatı boyunca eşlik edenlerin başında gelen yapımcı Armağan Çağlayan ise çekilecek olan filmin danışmanlığını üstlenecek. Daha önce Seyfi Dursunoğlu’nun hayatını film yapmak isteyen yapımcıların tamamı usta sanatçıyı çok iyi tanıyan Armağan Çağlayan ile iletişime geçmiş ve bu konu hakkında bilgi almıştı artık proje tamamlandı ve Armağan Çağlayan ise yapılacak filmin danışmanı olarak çalışacak. Seyfi Dursunoğlu’nun hayatının film olarak çekileceği kesinleşse de filmin detayları henüz belli değil. Usta ismi kimin canlandıracağı ise en fazla merak edilen konuların başında geliyor.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
EN ÇOK OKUNANLAR
  689

  Aloe vera bitkisi faydaları nelerdir? Nasıl Yetiştirilir?

  Kosgeb Faizsiz Kredi
  651

  Kosgeb Faizsiz Kredi

  568

  Antalya 6 Engelli Alımı

  engelli işci alımı
  383

  İstanbul 12 Engelli İşçi Alacak

  covidyenidünyaduzeni
  326

  Covid-19 İle Gelen Yeni Dünya Düzeni

  su-ve-hayat
  274

  Suyun Hayatımızdaki Yeri ve Önemi

  bağışıklık sistemi
  268

  Bağışıklık Güçlendirici Besinler

  stresin-kaynaklari
  254

  Stres Nedir? Strese Neden Olan Faktörler Nelerdir?

2021 yılında “En yeni ve güncel haberleri insanlara ulaştırmak” ilkesiyle yola çıkan kvkajans.com insanlara en güncel haberleri sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.