8 ay önce
8 ay önce

Demet Akalın Çok Sert Konuştu

Twitter ve Instagram’da yapmış olduğu paylaşımlarla dikkat çeken Demet Akalın korona virüse yakalanmış ve eşi Okan Kurt ile birlikte karantina sürecini geçirmişti. Demet Akalın hastalığı yendi ve Alişan’la sunmuş olduğu programa yeniden katıldı.


Demet Akalın korona virüs süresince kaldığı karantinada neler yaşadığını anlattı. Demet Akalın ani bir çıkış yaparak en yakınımdakileri sildim şeklinde önemli bir açıklamada bulundu. 12 Ocak da testinin pozitif çıktığını söyleyen Demet Akalın virüsü yenmesi ile birlikte Star TV ekranlarında Alişan’la birlikte yaptığı programa geri dönüş yaptı karantinada beslenmesine dikkat ettiğini söyleyen Demet Akalın çok fazla su tükettiğini ve virüsü yenmek için çok iyi beslendiğini söyledi.

‘Bazılarına Kırgınım’
Demet Akalın bazılarına kırgın olduğunu dile getirdi. Birçok insanın destek mesajı attığını ancak bazılarının işi bırakıyorsun değil mi? şeklinde mesajlar attığını söyleyen Demet Akalın hastalık süresince İrem Derici ve Tarkan gibi birçok ünlü arkadaşının onu aradığını söyledi.


Demet Akalın korona virüsün kesinlikle hafife alınmaması gerektiğini söyleyerek bol bol C vitamini ve serum aldığını söyledi. Orhan Gencebay ve eşi Sevim Gencebay’ın kendisine bitkisel ilaçlar yolladığını da söyleyen Demet Akalın sırtında ve bel bölgesinde ağrılar olduğunu çok fazla acı hissettiğini ancak tüm bunlara rağmen dinlenmeye vakit ayırdığını da söyledi.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
EN ÇOK OKUNANLAR
  690

  Aloe vera bitkisi faydaları nelerdir? Nasıl Yetiştirilir?

  Kosgeb Faizsiz Kredi
  651

  Kosgeb Faizsiz Kredi

  568

  Antalya 6 Engelli Alımı

  engelli işci alımı
  383

  İstanbul 12 Engelli İşçi Alacak

  covidyenidünyaduzeni
  326

  Covid-19 İle Gelen Yeni Dünya Düzeni

  su-ve-hayat
  274

  Suyun Hayatımızdaki Yeri ve Önemi

  bağışıklık sistemi
  268

  Bağışıklık Güçlendirici Besinler

  stresin-kaynaklari
  254

  Stres Nedir? Strese Neden Olan Faktörler Nelerdir?

2021 yılında “En yeni ve güncel haberleri insanlara ulaştırmak” ilkesiyle yola çıkan kvkajans.com insanlara en güncel haberleri sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.