8 ay önce
8 ay önce

Coronadan dolayı araba fiyatları git gide yükseliyor

Corona virüsü arabalarıda etkiledi

Corona virüsü sebebiyle 2. el arabalarda çok yüksek fiyat artışı gözlemleniyor. Corona virüs araba fiyatlarını bukadar etiklemesi vatandaşların canını çok sıkmış durumda. Araba satıcılarının yüzü gülerken alıcıların morali oldukça düşük durumda.

Sıfır araç üretimi oldukça azaldı

Araç sahibi olmak isteyen insanların izleyeceği iki yol vardır, birincisi arızasız ve sağlam araç sahibi olmak için sıfır araç almak ,ikincisi iyi görünümlü eksikleri fazla olmayan kullanışlı ikinci el araç sahibi olmaktır. Ama corona virüsü döneminde durum biraz değişti, 2.el araçlar sıfır araçlardan daha pahalı fiyata satıldığını söyleyebiliriz. Sıfır araç üretimi diğer yıllara göre oldukça azalmış durumda. Corona virüsü sıfır araç üretiminide etkilemiş durumda vatandaş bu duruma oldukça üzgün. Sıfır araç üretiminin azalması 2. el araçların piyasa değerinin eski yıllara göre oldukça artmasına sebep oldu. Fiyatların ne zaman düşeceği henüz net bir cevaba kavuşmuş değil.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
EN ÇOK OKUNANLAR
  690

  Aloe vera bitkisi faydaları nelerdir? Nasıl Yetiştirilir?

  Kosgeb Faizsiz Kredi
  651

  Kosgeb Faizsiz Kredi

  568

  Antalya 6 Engelli Alımı

  engelli işci alımı
  383

  İstanbul 12 Engelli İşçi Alacak

  covidyenidünyaduzeni
  326

  Covid-19 İle Gelen Yeni Dünya Düzeni

  su-ve-hayat
  274

  Suyun Hayatımızdaki Yeri ve Önemi

  bağışıklık sistemi
  268

  Bağışıklık Güçlendirici Besinler

  stresin-kaynaklari
  254

  Stres Nedir? Strese Neden Olan Faktörler Nelerdir?

2021 yılında “En yeni ve güncel haberleri insanlara ulaştırmak” ilkesiyle yola çıkan kvkajans.com insanlara en güncel haberleri sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.