8 ay önce
8 ay önce

Bennu Yıldırımlar’ın ailesi şaşkınlık yarattı

Çok yakında bir proje ile tekrar seyirci karşısına çıkacak olan ünlü oyuncu Bennu Yıldırımlar’ın ailesi olduğu ortaya çıktı ve gören herkesi hayretler içerisinde bıraktı. Ünlü oyuncu Bennu Yıldırımlar’ın kendisi gibi ünlü olan Bülent Emin Yanar ile evli olduğu ve birde kızı olduğu ortaya çıktı.

Güzel oyuncu Bennu Yıldırımlar’ın yakında Exxen’de yayınlanacak olan “Olağan Şüpheliler” dizi ile seyirci karşısında olacak ünlü oyuncu Bennu Yıldırımlar’ın özel hayatı hakkında bilgiler…

BENNU YILDIRIM’LARIN AİLESİ OLAY OLDU

Daha önce hiç özel hayatından bahsetmeyen ünlü oyuncu Bennu Yıldırımlar’ın Bülent Emin yanar ile evli olduğu ortaya çıktı. Ünlü çiftin evliliklerinden olma Ada Yanar adında bir kızı olduğu öğrenildi. 51 yaşındaki güzel oyuncu Bennu Yıldırımlar hiçbir konuşmasında ve sosyal medyasında ailesine yer vermediği için şaşkınlık yarattı.

ÜNLÜ OYUNCUNUN AŞKA BAKIŞ AÇISI

Güzel oyuncu Bennu Yıldırımlar’ın yıllar önce verdiği bir ropörtajda “Öyle yırtıcı, tutkulu aşklar yaşamadım. Böyle şeyleri pek de tehlikeli bulurum. Çünkü gelip geçicidir. Aşk için hiç ölüp bittiğimi bilmem mesela. Sanırım kendimi çok sevdiğim için. Tabii erkeklerden falan nefret ediyor da değilim.” diyerek aşkı dile getirmişti.

YANAR AİLESİ

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
EN ÇOK OKUNANLAR
  690

  Aloe vera bitkisi faydaları nelerdir? Nasıl Yetiştirilir?

  Kosgeb Faizsiz Kredi
  651

  Kosgeb Faizsiz Kredi

  568

  Antalya 6 Engelli Alımı

  engelli işci alımı
  383

  İstanbul 12 Engelli İşçi Alacak

  covidyenidünyaduzeni
  326

  Covid-19 İle Gelen Yeni Dünya Düzeni

  su-ve-hayat
  274

  Suyun Hayatımızdaki Yeri ve Önemi

  bağışıklık sistemi
  268

  Bağışıklık Güçlendirici Besinler

  stresin-kaynaklari
  254

  Stres Nedir? Strese Neden Olan Faktörler Nelerdir?

2021 yılında “En yeni ve güncel haberleri insanlara ulaştırmak” ilkesiyle yola çıkan kvkajans.com insanlara en güncel haberleri sunmak için gece gündüz çalışmaktadır.